אודותינו

GIFTFORLOVE

רוצים לשמח באמת? מתנה היא אחת הדרכים הטבעיות שלנו להראות כמה אכפת לנו מהאנשים החשובים בחיינו. אבל במירוץ החיים אנו לעיתים קרובות שוכחים אירועים חשובים, נזכרים רק ברגע האחרון ואז מפקששים בבחירת המתנה. אכן, מתנות מהוות אתגר לא פשוט עבור כולם. אז מה עושים?

GIFTFORLOVE נולדה מתוך חזון לספק לקהל הלקוחות את כל הכלים הנחוצים שיעזרו לנו לבחור עבור האנשים החשובים בחיינו מתנות איכותיות, מתאימות ובזמן. בכדי להגשים מטרה זאת הקמנו חנות מקוונת עם צוות חם, וכן תמהיל מוצרים מגוון ואיכותי.

איכות ומגוון בזמן

צוות GIFTFORLOVE מבין במתנות ובאיכות. חשוב לנו שכל המתנות שבאתר יהיו איכותיות ולכן אנו בודקים כל מוצר באופן פרטני. אנו סורקים באופן תדיר את השווקים השונים ומאתרים מוצרים חדשים שיכולים להפתיע ולשמח כל אחד ואחת. איך אנחנו יודעים שתאהבו את המוצרים שלנו? זה פשוט.. אם אנחנו אוהבים אותם, תהיו בטוחים שגם אתם וגם יקיריכם יאהבו אותם.

תמהיל המוצרים שלנו מורכב בדיוק לצרכים הנפוצים של פלחי האוכלוסיה השונים. מתנות לימי הולדת עבור ילדים, מתנות לבני ובנות זוג, מתנות לחברים, מתגייסים, מתחתנים, בריתות, בר ובת מצווה ועוד. כך שלמעשה תוכלו תמיד למצוא פריטים מעניינים וייחודיים שישמחו כל אחד ואחת עבור האירועים החשובים בחייהם.

במתנות, לתזמון יש חשיבות רבה ולכן הפריטים שהזמנתם מגיעים אליכם במהירות כשהם ארוזים, מקושטים ועם הברכה שבחרתם.

מזכירים לכם לפני כל אירוע

מהיום לא שוכחים ולא מפספסים את האירועים החשובים בחיים. הלקוחות הרשומים שלנו יודעים שהם לא צריכים לזכור תאריכים כלל. למעשה אנו מזכירים לכם על כל האירועים החשובים ויש באפשרותכם לבצע רכישה מהירה של פריט מתאים לאירוע. כשצוות GIFTFORLOVE מזכיר לכם לשמח מישהו, אין מצב שתגיעו עם ידיים ריקות ואין מצב שתאכזבו מישהו קרוב.

עוזרים לכם לבחור מתנות

מכירים את הרגע הזה שבו אתם יודעים בדיוק מה להביא? אתם נכנסים הביתה בוטחים ונרגשים, אתם צועדים בשקט לעבר יקיריכם ואומרים בלחש "היי, יש לי מתנה קטנה בשבילך". טוב.. לצערנו בדרך כלל אנו עומדים נבוכים מול שלל אפשרויות ופשוט מרגישים אבודים.

צוות GIFTFORLOVE אוהב לעזור עם עצה טובה ולהמליץ על מתנות מתאימות כשקשה לכם להחליט. כשיש מולכם אדם מנוסה ששמח לעזור הרבה יותר קל להחליט והתוצאה בהתאם, מתנות איכותיות שקולעות בול ובזמן. מוצא חן בעיניכם? מלאו פרטים כאן ומהיום אתם מסודרים בכל הקשור למתנות. לעזרה ומידע נוסף על מתנה מושלמת צרו קשר עכשיו במספר 1700-555-480 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שינוי גודל גופנים